+31 (0)71-4017246

Ontmoet de mensen achter Scabro

Jaap Ruwaard
Tooling & Composites

In 2007 werd Scabro door Jaap opgericht in Katwijk en hij is daardoor logischer wijze de spin in het web en hét gezicht van Scabro.

  

ruwaard@scabro.com   

Patroclos Fasseas
Tooling & Composites

Vanuit zijn workshop in Rotterdam ondersteunt Patroclos bedrijven met proces-optimalisatie en zijn specialiteit: verwarmde composiet mallen.

  

          fasseas@scabro.com

Frank van den Reek
Structurele Lijmen

Frank ondersteund als EAS-er onze klanten met hun lijmprocessen. Traint en examineert uw mensen tot lijmspecialisten. 

  

          reek@2bond.eu

Josine Ruwaard
Customer Service 

Het kantoor in Katwijk wordt geleid door Josine. Zij is het aanspreekpunt voor collega's en toeleveranciers maar houdt vooral van contact met onze klanten.   

          josine@scabro.com

Jeroen van den Hout
Inspectie & herstel    

Jeroen runt Carbonherstel op het Aeroparc in Gilze-Rijen. Als ervaren reparateur van high-tech composieten verzorgt hij snelle schade inspecties op locatie. Tevens is Carbonherstel officieel distributeur van Scabro. 

  

Melissa David
Customer Service

Melissa verwerkt alle in- en verkooporders en zorgt voor een juiste en snelle aflevering. U kunt bij haar terecht voor updates over uw bestelling.

sales@scabro.com

  

                

Chris Vaes
Lijmen & Composieten

Chris geeft op locatie advies over het toepassen van onze composiet materialen en lijmen. Heeft veel ervaring met model-jachtbouw en is groot fan van de Nederlandse jachtbouw.   

 

vaes@scabro.com  

  

Rob Luijten
Tooling

Rob's jarenlange ervaring in model en mallenbouw maakt hem het aanspreekpunt voor modelmakerijen en composiet verwerkers die het beste willen.   

 

luijten@scabro.com